Disco Boat Cruise a první setkání s au pairkama

30. srpna 2010 v 16:35
V sobotu jsem byla v Bostonu na Disco Boat Cruise.
Popřádalo to Cultural Care Au Pair pro au pairky a jejich přátele. Čekala jsem nějakou velkou loď, ale nakonec se z toho vyklubala taková loďka :) ale musím říct, že to bylo moc fajn. Ochutnala jsem americký pivo.... mno naše je prostě lepší... jejich je slabý a takový nijaký, ale když nic jinýho není, tak se dá taky vypít... ;)  
Vyráželi jsem v šest a celá plavba trvala 3 hodiny. Po pár drincích se i tancovalo :)
Škoda jen, že jsem v neděli musela dělat.
V 11:30 mi jel vlak do Winchestru. Byla to moje první jízda místním vlakem, ke všemu jsem jela sama a v noci. Měla jsem lehké obavy, jak to bude vypadat na nádraží (při vzpomínce na naše nádraží, kde se necítím bezpečně ani ve dne, jsem se bála...), ale musím říct, že je to v pohodě. Všude jsou policajti a spousta lidí co někam jedou. Na nádraží není ani jeden bezdomovec a všude je čisto!!! Takže svojí první jízdu vlakem jsem zvládla na jedničku :)

V neděli jsem tedy musela "pracovat". Byla jsem s holkama v bazénu. Svačinu i zmrzlinu jsme musely jíst v autě, protože holky se strašně bojí vos... Oni se bojí i mouchy...
Pak jsem vyrazila na první setkání au pairek s LCC (koordinátorkou). Řekly jsme si jak se máme, co naše rodiny atd. Ptala jsem sem se na školu, tak snad mi jedna au pair pošle veškeré info co ke škole potřebuju.
Sešlo se nás jen šest au pair a tak jsme asi za půl hoďky šly každá po svém. Já jsem se vydala s jednou holčinou na nákupy :) To je zatím můj největší koníček ;D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenka D. Lenka D. | E-mail | 2. září 2010 v 8:47 | Reagovat

Veru, napiš něco jejich zvycích, jinak textiky chválim, vtipný stručný hezký! Pusu a drž se!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama