Září 2010

Noční život aneb bez střevíčků do klubu nelez

22. září 2010 v 15:32
Tak pokud se chystáte do USA a chcete se vydat večer do nějakého toho klubu, tak si rozhodně nezapoměňte zabalit pěkný boty (a samozřejmě oblečení). Holky nejlépe na podpatku (čím vyšší, tím lepší) a kluci společenské na tancování. Pokud se totiž dostavíte ke klubu a vystojíte si frontu v teniskách, tak vás pak dovnitř nepustí...
Holky se tu proto snaží vypadat jako princezny, ale některé modely jsou fakt hrozné. A hlavně některé holky nemají soudnost, ať už jde o oblečením nebo make up.
Takže já jsem takhle vyrazila za nočním životem do Bostonu, aniž bych věděla jak to tu chodí, a do klubu se nepodívala... Ale nevadí, bary tu mají dobrý a tam můžete jít oblečení jak chcete. Hlavně vám musí být víc jak 21 let! Všude to hlídají a chtějí vidět pas nebo řidičák.
V nápojovém lístku najdete spoustu drinků, vín, piv ... Ale ceny tu nehledejte. Mám takový pocit, že vám dají cenu podle toho, jak se jim líbíte... :)
Noční život začíná kolem 22 hodiny a všechny bary a kluby zavírají ve 2 maximálně někde ve 3 ráno...

Začala škola

15. září 2010 v 16:39
Tak nám konečně začala škola. První školní den jsme měly 8.září a já jsem ráda, že holky mají konečně nějaký řád...

První školní den začal společnou snídaní, kterou připravil host dad. Měli jsme slaninu, míchaná vajíčka, muffiny ... Konečně popřádná snídaně :D
Holky se do školy docela těšily, takže všechno bylo fajn (aspoň ten první den).
Ve škole strávily cca 3 hodinky.
Jenže pak začal každodenní boj se vstáváním... S tím má problém hlavně Isabella. Každý ráno přemlouvání, ale nakonec musí přijít host dad a to pak vstane. Mě prostě nechce poslouchat...
Dneska jsem byla s holkama ve škole. Každé ráno se sejdou v tělocvičně, odříkají přísahu vlajce a pak jdou do tříd. přišlo mi to celkem vtipný... :)
Eva má školu od pondělí do čtvrtka od 12 do 3:15, takže přes den jí občas hlídam. Její škola (školka) je moc hezká. Děti mají i hasičské obleky na hraní :)

Moje škola začne v říjdnu. Už se docela těšim. Budu chodit každou sobotu a čeká mě angličtina. Potřebuju to jako sůl. A hlavně doufám, že tam budou fajn lidi.

Jak to tu chodí

9. září 2010 v 0:20
Co mě hodně vadí je, jak tu všichni plýtvají s vodou a jídlem.
Zbyde něco po večeři? Tak se to většinou vyhodí, jen když toho je opravdu moc, tak se to nechá na další den.
Každý den se pere. Jednou použijí ručník a šup s ním do pračky. To samé s pyžamem, proč by si ho měli brát dvakrát po sobě... Dát si sprchu delší než 30 minut není problém. Doma by na mě hulákali, že bude vysoký účet...

Frazi "I love it" používají na všechno. Amíci jsou prostě do všeho zamilovaní ;)

Na Halloween se připravují minimálně tři měsíce do předu. Každý den o tom mluví a přemýšlejí nad výzdobou, aby vypadala co nejvíc strašidelně... Ale nejde jen o dekoraci, důležitý je i jídlo, například koláč musí vypadat opravdu odporně atd.

Dětem dneska začala škola, tak jsem zvědavá, jak jim to půjde. První den ve škole byly asi 3 hodiny. Bude to asi makačk i pro mě se s nima učit, asi bych si měla zopakovat násobilku :D
Po městě začali jezdit žluté školní autobusy. Dokonce zajíždí až k nám, ale moje děti se vozí autem...

Jinak jsem tu poznala pár Čechů. Jsou to studenti/muzikanti. Je s nima sranda a je moc fajn, když si můžu s někým sednout a v klidu si česky pokecat :) to mi tu opravdu hodně chybí!